Budownictwo

Nasza firma zajmuje się szerokim spektrum budownictwa. Zrealizowaliśmy wiele zadań budowlanych poczynając od małych zadań remontowo budowlanych po budownictwo kubaturowe czy też mieszkaniowe oraz obiekty przemysłowych. Wśród naszych zadowolonych klientów możemy wskazać inwestorów prywatnych, duże sieci handlowe, jednostki samorządowe czy też instytucje Skarbu Państwa. Dysponujemy szeroką kadrą kierowniczą i wykonawczą, dzięki czemu sprostamy każdemu zadaniu związanemu z budownictwem. W naszej pracy korzystamy ze sprawdzonych nowoczesnych technologii, dużą rolę przywiązując do przestrzegania przepisów. W pełni angażujemy się w optymalną i bezpieczną realizację każdego projektu, dążąc do sumiennego wywiązania się z wszystkich powierzonych nam zadań.

Dzięki długotrwałej współpracy z hurtowniami i producentami, których produkty wykorzystujemy w procesie budowlanym, zapewniamy korzystne ceny dla naszych klientów.

city

NIERUCHOMOŚCI

W dzisiejszej trudnej rzeczywistości, przy dynamicznie zmieniającym się rynku nieruchomości i związanymi z nim warunkami finansowymi, oczekiwaniami i potrzebami uczestników służymy pomocą w obrocie nieruchomościami. Dzięki długiej obecności na rynku, dużemu doświadczeniu i zaangażowaniu staramy się sprostać wyzwaniom i wymogom….

instalacje_systemy

INSTALACJE I SYSTEMY

Ważną częścią naszej kompleksowej oferty są rozwiązania z dziedziny energetyki, telekomunikacji i systemów bezpieczeństwa. DZIAŁ TELETECHNICZNY I INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH TELMAX zapewnia klientom dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych. Proponujemy i wdrażamy rozwiązania konkurencyjne na polskim rynku.

ZAUFALI NAM

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi stronami