Instalacje i Systemy

INSTALACJE ELEKTRYCZNE, TELETECHNICZNE I SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA

Ważną częścią naszej kompleksowej oferty są rozwiązania z dziedziny energetyki, telekomunikacji i systemów bezpieczeństwa. DZIAŁ TELETECHNICZNY I INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH TELMAX zapewnia klientom dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych. Proponujemy i wdrażamy rozwiązania konkurencyjne na polskim rynku.

Oferujemy realizację budynków pod klucz, generalne wykonawstwo, podwykonawstwo, projektowanie i doradztwo techniczne. Zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach procesu budowlanego. Prowadzimy prace adaptacyjne i rebranding obiektów, nadzór budowlany i inwestorski.

OFERUJEMY:

Usługa serwisu technicznego obiektów jest przeprowadzana zgodnie z indywidualnym harmonogramem, dopasowanym do obiektu i działalności Klienta.

Prace realizujemy poprzez własnych wykwalifikowanych i sprawdzonych pracowników oraz współpracujące z nami na stałe firmy podwykonawcze.

KORZYŚCI:

Sieci telekomunikacyjne i komputerowe, centrale telefoniczne, telefonia VOiP

Wykonujemy wyposażamy obiektyw kompletne instalacje na potrzeby telefonii i internetu, programujemy i serwisujemy centrale telefoniczne. Wykonujemy modernizacje i rozbudowę sieci istniejących. Proponujemy rozwiązania wykorzystujące internet do realizacji połączeń telefonicznych.

SIECI I OKABLOWANIE STRUKTURALNE - Technologia światłowodowa

Projektujemy i instalujemy teleinformatyczne sieci strukturalne. Oferujemy niezawodne komponenty sieci dla prowadzenia procesów produkcyjnych, działania serwerowni, biur i szkolnictwa ale także specjalistyczne produkty dla służby zdrowia ze
wzmocnionym bezpieczeństwem i wydajnością. Stosowane technologie oraz posiadana certyfikacja umożliwiają objęcie wykonanych przez nas sieci aż 25-letnią gwarancją systemową!

Oferowane przez nas systemy okablowania strukturalnego, umożliwiają transmisję:
10BaseT, 100BaseT, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet spełniając wymagania klas C, D, E, F, FA, G w okablowaniu miedzianym oraz klas OF300, OP500, 0F2000 w okablowaniu
światłowodowym.

 

Oferujemy najnowsze rozwiązania w zakresie budowy sieci teleinformatycznych:
– spawanie światłowodów
– pomiary optyczne sieci światłowodowych
– modernizacja sieci komputerowych
– doradztwo w doborze okablowania
– doradztwo w doborze technologii

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem wyposażonym w nowoczesne spawarki.
Posiadamy certyfikat międzynarodowy Fiber Optic Association /FOA/. Współpracujemy
wyłącznie ze sprawdzonymi producentami materiałów, urządzeń i osprzętu.

Sieci telekomunikacyjne i komputerowe, centrale telefoniczne, telefonia VOiP

Wykonujemy, wyposażamy obiektyw kompletne instalacje na potrzeby telefonii i internetu, programujemy i serwisujemy centrale telefoniczne. Wykonujemy modernizacje i rozbudowę sieci istniejących. Proponujemy rozwiązania wykorzystujące internet do realizacji połączeń telefonicznych.

ZARZĄDZANIE ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ, OPTYMALIZACJA ZUŻYCIA, INTELIGENTNE ROZDZIELNIE

Montaż i serwis inteligentnych zestawów pomiarowo-transmisyjnych do pomjaru parametrów elektrycznych w obiektach handlowych i obiektach użyteczności publicznej. Analiza danych w systemie MoniTorus APATOR SA

INSTALACJE ELEKTRYCZNE - OD PROJEKTU DO WYKONAWSTWA

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w budownictwie projektujemy kompletne instalacje elektryczne w/g potrzeb klientów sieciowych. Zapewniamy wykonawstwo przy użyciu osprzętu tylko sprawdzonych producentów oraz serwis na terenie całego kraju. Posiadamy niezbędne kwalifikacje i uprawnienia energetyczne. W imieniu klienta przeprowadzamy procedury odbiorowe we współpracy z lokalnymi operatorami energetycznymi.

OKRESOWE POMIARY INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH NN

(…)Właściciel budynku zobowiązany jest do okresowej kontroli, co najmniej raz na 5 lat, polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektu budowlanego oraz jego otoczenia; kontrolą tą powinno być objęte również badanie instalacji elektrycznej i piorunochronnej w zakresie stanu sprawności połączeń, osprzętu, zabezpieczeń i środków ochrony od porażeń, oporności izolacji przewodów oraz uziemień instalacji i aparatów
(Prawo budowlane z dn. 7 lipca 1994 r. Dz.U. 2006.156.1118 rozdz. 6 art.62)

Każdorazowo sporządzany jest protokół pomiarowy. W przypadku wyników pomiarów wykazujących odstępstwo od norm, dokonujemy na życzenie Klienta napraw, modernizacji instalacji elektrycznych lub ich przebudowy.

Energooszczędne systemy oświetlenia LED w obiektach przemysłowych

Wprowadzenie technologii LED do oświetlenia pomieszczeń przynosi optymalizację kosztów energii elektrycznej zużywanej na ten cel. Znacznie większa żywotność źródeł światła LED w stosunku do tradycyjnych technologii powoduje zmniejszenie kosztów eksploatacji i obsługi instalacji oświetleniowych. Technologia polecana szczególnie dla obiektów/pomieszczeń, gdzie wymogi bezpieczeństwa lub tryb pracy nakazują długotrwałe oświetlanie: szpitale, izby przyjęć, dyżurki, obiekty handlowe, hale produkcji ciągłej, place składowe, oświetlenie nocne itp.

SYSTEMY OŚWIETLENIA EWAKUACYJNEGO I AWARYJNEGO

Projektujemy i instalujemy systemy oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego. Oferujemy rozwiązania z zastosowaniem opraw awaryjnych z własnym zasilaniem, opraw z autotestem oraz mikroprocesorowych systemów oświetlenia awaryjnego z oprawami indywidualnymi i centralną baterią. Proponujemy system centralnego monitorowania stanu opraw, posiadamy Certyfikat instalatora i programisty tych systemów. Oferujemy usługę stałej konserwacji instalowanych przez nas systemów – przeglądy instalacji elektrycznych, wymianę źródeł światła, okresowe testy działania oświetlenia.

Systemy sygnalizacji pożarowej i oddymiania - projektowanie, montaż i obsługa serwisowa.

Wszechstronne zabezpieczenie obiektów przed pożarem.
Wykonanie w oparciu o produkty firm BOSCH, POLON ALFA, SIEMENS. Posiadamy certyfikaty D+H i AFG

Systemy alarmowe - systemy sygnalizacji włamania i napadu /SSWiN/- projektowanie, montaż i obsługa serwisowa

Ochrona mienia i obiektów realizowana w najnowszych technologiach. Wykonanie w oparciu o produkty DSC, SATEL, JABLOTRON, PYRONIX, BOSCH. Posiadamy certyfikaty tych firm.

Systemy monitoringu wizyjnego Telewizji Przemysłowej - projektowanie, montaż i obsługa serwisowa

Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu oraz serwisie systemów CCTV dla biznesu na terenie całego kraju.
Jako niezależna firma oferujemy pełną gamę wiodących rozwiązań CCTV – od tradycyjnej analogowej poprzez najnowsze systemy CCTV IP w wysokiej rozdzielczości HD. W naszej ofercie znajdą Państwo również kamery automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych ANPR oraz kamery termowizyjne.

Zalety naszych systemów:
– wysoka jakość obrazu,
– dostęp do systemu z każdego miejsca na świecie (smartfony, tablety, komputery),
– szybkość wyszukiwania zdarzeń,
– możliwość integracji z innymi systemami bezpieczeństwa,
– pełna ochrona 24 godziny na dobę niezależnie od warunków atmosferycznych oraz natężenia światła.

Systemy Kontroli Dostępu - Rejestracji czasu pracy, projektowanie, montaż i obsługa serwisowA

System KD skutecznie kontroluje dostęp do poszczególnych pomieszczeń i stref. Tylko osoby upoważnione mogą poruszać się po danym obiekcie, korzystając z identyfikatorów osobistych. Zainstalowane w wyznaczonych miejscach czytniki efektywnie ograniczają dostęp do wybranych pomieszczeń i/lub stref. Dzięki oprogramowaniu systemu kontroli dostępu administrator oraz inne uprawnione osoby mają możliwość nadawania i ograniczania prawa dostępu dla poszczególnych osób/grup oraz kontrolowania sytuacji w stanach zagrożenia lub alarmowych.

Kompleksowe rozwiązanie RCP ułatwia zarządzanie czasem pracy, precyzyjne jego rozliczanie oraz wpływa na redukcję kosztów, przyczyniając się do wzrostu efektywności przedsiębiorstwa.

Systemy parkingowe \ Szlabany \ Automatyka Wjazdu \ Bramy i napedy

Najlepsze i niezawodne systemy parkingowe i szlabany wiodących światowych producentów:
NICE, CAME, FAAC.
Montaż i okresowe przeglądy.

CENTRA MONITORINGU - Pełna Integracja z innymi systemami

Wykonujemy i wyposażamy stanowiska i centra monitoringu obiektów użytkowych i osiedli mieszkaniowych. Mogą one zarządzać monitoringiem wizyjnym, systemami alarmowymi, SSWiN, kontroli dostępu i PPOŻ jednocześnie.

city

NIERUCHOMOŚCI

W dzisiejszej trudnej rzeczywistości, przy dynamicznie zmieniającym się rynku nieruchomości i związanymi z nim warunkami finansowymi, oczekiwaniami i potrzebami uczestników służymy pomocą w obrocie nieruchomościami. Dzięki długiej obecności na rynku, dużemu doświadczeniu i zaangażowaniu staramy się sprostać wyzwaniom i wymogom….

tools_bez_tla

Serwis Techniczny

Realizując usługę technicznego utrzymania nieruchomości zawsze mamy na uwadze dbałość o bezpieczeństwo budynku oraz przebywających w nim ludzi. Poprzez stałe utrzymywanie w sprawności wszelkich instalacji technicznych i wyposażenia, kompleksowo dbamy o wieloletnią dostępność i funkcjonowanie obiektów różnego przeznaczenia. Duże doświadczenie w technicznej obsłudze rynku nieruchomości pozwala nam nie tylko wdrażać bardzo skomplikowane projekty ale… 

ZAUFALI NAM

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi stronami

ZGŁOSZENIE SERWISOWE