tools_bez_tla

Serwis Techniczny

Realizując usługę technicznego utrzymania nieruchomości zawsze mamy na uwadze dbałość o bezpieczeństwo budynku oraz przebywających w nim ludzi. Poprzez stałe utrzymywanie w sprawności wszelkich instalacji technicznych i wyposażenia, kompleksowo dbamy o wieloletnią dostępność i funkcjonowanie obiektów różnego przeznaczenia. Duże doświadczenie w technicznej obsłudze rynku nieruchomości pozwala nam nie tylko wdrażać bardzo skomplikowane projekty ale również łączyć je z obsługą dużych inwestycji budowlanych oraz doradztwem w zakresie szeroko rozumianej optymalnej eksploatacji nieruchomości.

W ramach usług technicznej obsługi nieruchomości oraz różnego typu instalacje teletechniczne. Dbamy również o dostosowywanie obiektów do wymogów ochrony przeciwpożarowej oraz serwisujemy urządzenia i wyposażenie techniczne.

OFERUJEMY:

Usługa serwisu technicznego obiektów jest przeprowadzana zgodnie z indywidualnym harmonogramem, dopasowanym do obiektu i działalności Klienta.

Prace realizujemy poprzez własnych wykwalifikowanych i sprawdzonych pracowników oraz współpracujące z nami na stałe firmy podwykonawcze.

KORZYŚCI:

JAKOŚĆ

30 – letnie doświadczenie oraz aktywność na rynku usług budowlanych i serwisowych pozwala nam na to aby :

Nasze cele osiągamy poprzeZ

ZAUFALI NAM

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi stronami