Nieruchomości

W dzisiejszej trudnej rzeczywistości, przy dynamicznie zmieniającym się rynku nieruchomości i związanymi z nim warunkami finansowymi, oczekiwaniami i potrzebami uczestników służymy pomocą w obrocie nieruchomościami. Dzięki długiej obecności na rynku, dużemu doświadczeniu i zaangażowaniu staramy się sprostać wyzwaniom i wymogom rynku.

OFERUJEMY:

Naszymi kontrahentami są duże sieci handlowe oraz korporacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc w najkorzystniejszym wyborze oferty, wynegocjowaniu satysfakcjonujących warunków umowy, przedstawieniu różnorodnych ofert kredytowych.

BUDOWNICTWO

Naszymi kontrahentami są duże sieci handlowe oraz korporacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc w najkorzystniejszym wyborze oferty, wynegocjowaniu satysfakcjonujących warunków umowy, przedstawieniu różnorodnych ofert kredytowych….

tools_bez_tla

Serwis Techniczny

Realizując usługę technicznego utrzymania nieruchomości zawsze mamy na uwadze dbałość o bezpieczeństwo budynku oraz przebywających w nim ludzi. Poprzez stałe utrzymywanie w sprawności wszelkich instalacji technicznych i wyposażenia, kompleksowo dbamy o wieloletnią dostępność i funkcjonowanie obiektów różnego przeznaczenia. Duże doświadczenie w technicznej obsłudze rynku nieruchomości pozwala nam nie tylko wdrażać bardzo skomplikowane projekty ale… 

ZAUFALI NAM

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi stronami